Pocztówki (odkrytki) z Kutna
Dodane przez redakcja dnia Maj 05 2019 12:13:44

 

 

Rozpoczynamy nowy projekt!

Do projektu zapraszamy osoby z Kutna zajmujące się hobbystycznie lub zawodowo fotografią.


Każdy z uczestników projektu, po zaakceptowaniu warunków regulaminu wykonuje maksymalnie 3 szt. fotografii Kutna, które przekazuje Organizatorowi zgodnie z regulaminem Projektu, wyrażając zgodę na nieodpłatne wykorzystanie.  Organizator (TPZK)  przeprowadzi konkurs (na facebooku TPZK i w kutnowskich mediach internetowych) na najciekawsze zdjęcie Kutna w celu wybrania z fotografii przekazanych od uczestników projektu tych 10 sztuk fotografii, które znajdą się na pocztówkach. W głosowaniu wezmą udział mieszkańcy Kutna - to oni wybiorą 10 fotografii Kutna, które mają znaleźć się na kartach pocztowych. Wybrane 10 szt. fotografii zostaną zakupione od uczestników projektu za symboliczną cenę - 100,oo zł brutto/1 szt. fotografii.

Images: DSC07443.JPG


Zadanie publiczne „Pocztówki (odkrytki) z Kutna” ma wypełnić cel projektu zgłoszonego do Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego w 2018 roku, który jest odpowiedzią na potrzeby kulturalne mieszkańców oraz potencjalnych turystów odwiedzających miasto. Założenia projektu wskazują na ograniczony dostęp mieszkańców do bezpłatnych pocztówek obrazujących miasto Kutno i jednocześnie istniejące możliwości pozyskania wybranych i najlepszych zdjęć do opracowania i druku kart pocztowych od osób z Kutna zajmujących się hobbystycznie lub zawodowo fotografią.

Wykonanych zostanie 1000 opakowań zbiorczych, a w nich po 10 sztuk różnych kart pocztowych z widokiem Kutna pocztowych (łącznie 10000 sztuk kart)


 

Zadanie publiczne „Pocztówki (odkrytki) z Kutna” zostało przeznaczone do realizacji w wyniku głosowania nad Kutnowskim Budżetem Obywatelskim. Projekt do KBO został zgłoszony w 2018 roku i wygrał w głosowaniu mieszkańców Kutna.

W realizację zadania zostaną włączeni mieszkańcy miasta zajmujący się hobbystycznie lub zawodowo fotografią, a następnie wszyscy chętni do wzięcia w głosowaniu dotyczącym wyboru fotografii do wykorzystania na karty pocztowe.

Odbiorcami zadania będą mieszkańcy Kutna oraz turyści przyjeżdżający do naszego miasta, którzy bezpłatnie otrzymywać będą kartki pocztowe z widokiem Kutna do wysyłania rodzinie, znajomym.

 

 

Zadanie publiczne „Pocztówki (odkrytki) z Kutna” jest współfinansowane przez Prezydenta Miasta Kutno

 

Images: logo kutno.jpg

Bożena Gajewska


Treść rozszerzona