Pocztówki (odkrytki) z Kutna
Dodane przez redakcja dnia Październik 01 2019 22:06:26


POCZTOWKI Z KUTNA PODSUMOWANIE 1.JPG

 

POCZTOWKI Z KUTNA PODSUMOWANIE 6.jpg POCZTOWKI Z KUTNA PODSUMOWANIE 3.JPG

POCZTOWKI Z KUTNA PODSUMOWANIE  5.JPG POCZTOWKI Z KUTNA PODSUMOWANIE  4.JPG

Zakończyliśmy realizację zadania publicznego pn. „Pocztówki (odkrytki) z Kutna”. Spotkanie podsumowujące projekt prowadziła Aleksandra Szafrańska-Dolewska, która przygotowała i przedstawiła zebranym prezentację multimedialną z realizowanego projektu.


W spotkani wzięli udział mieszkańcy Kutna, autorzy fotografii Adam Pietrusiak, Piotr Szatkowski oraz autor projektu Bartosz Serenda. Obecni też byli pracownicy Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Kutno.

Dr Michał Adamski, Naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Kutno podziękował Bartoszowi Serendzie - autorowi projektu zgłoszonego w 2018 roku w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim oraz Aleksandrze Szafrańskiej-Dolewskiej z TPZK za prowadzenie projektu na facebooku.


Wykonanych zostało 1000 opakowań zbiorczych, a w nich po 10 sztuk różnych kart pocztowych z widokiem Kutna (łącznie 10.000 sztuk kart). Wszyscy obecni na spotkaniu otrzymali pakiety pocztówek. Dziękujemy za wspólne świętowanie zakończenia projektu!


Zadanie publiczne „Pocztówki (odkrytki) z Kutna” jest współfinansowane przez Prezydenta Miasta Kutno i zostało przeznaczone do realizacji w wyniku głosowania nad Kutnowskim Budżetem Obywatelskim. Projekt do KBO został zgłoszony w 2018 roku i wygrał w głosowaniu mieszkańców Kutna.


Zarząd TPZK


 

POCZTOWKI Z KUTNA PODSUMOWANIE 2.JPG

 


 


Treść rozszerzona