Nazwa użytkownika Hasło | Rejestracja | Zapomniane hasło
Drukuj
Zmniejsz tekst
Powiększ tekst
ITPR rozdawanie róż

Mieszkańcy Kutna, dziękujemy Wam!

Ogromnie nas cieszy, że akcja „I Ty posadź różę” zainteresowała mieszkańców naszego miasta. Rozdaliśmy mieszkańcom Kutna już dwa tysiące sadzonek róż. Jeszcze jeden tysiąc krzewów różanych zostanie rozdany w środę i czwartek tego tygodnia. Wobec tak wielkiego zainteresowania mieszkańców naszego miasta, spróbujemy powtórzyć naszą akcję wiosną przyszłego roku.

Teraz, po szkoleniach, wykładach na temat sadzenia róż i ich pielęgnacji, wiemy już, jak należy się obchodzić z różą – królową kwiatów. Liczymy na to, że wczesnym latem przyszłego roku nasze miasto, w którym mieszkamy, pracujemy, żyjemy, nabierze nowych barw – zakwitną róże zasadzone przez nas w najbliższym czasie.

Wierzymy w to, że Kutno   zakwitnie różami, że każdy z mieszkańców będzie mówił  swojej rodzinie i znajomym z innych okolic, że Kutno jest miastem róż.  W tej kwestii tak wiele przecież zależy od nas – mieszkańców Kutna.

Przypominamy, że latem 2014 roku odbędzie się dla chętnych konkurs pt. „Moje róże dla Kutna”, w którym można będzie zgłaszać kwitnące róże (posadzone przez siebie). Zwycięzcy nagrodzeni zostaną podczas Święta Róży 2014.

To właśnie dzięki Tobie, Twojemu zaangażowaniu, Kutno może stać się miastem róż!!!

Images: DSC_1736.jpg Images: DSC_1769.jpg Images: DSC_1746.jpg

Images: DSC_1771.jpg Images: DSC_1772.jpg Images: DSC_1770.jpg


Copyright © 2009 - 2010 by Adam Brzęcki & Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej.

stat4u Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!