Nazwa użytkownika Hasło | Rejestracja | Zapomniane hasło
Drukuj
Zmniejsz tekst
Powiększ tekst
konkurs Moje róże dla Kutna

                

Jednym z elementów  zadanie publicznego zleconego przez Ministerstwo  Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich zatytułowanego  „Kutno miasto róż – chcę tu być!” jest  konkurs na najpiękniej kwitnące róże  pt. „Moje róże dla Kutna”.

zapraszamy do udziału w konkursie Moje róże dla Kutna

            

Images: FIO_MPiPS_logo2.jpgZapraszamy wszystkich mieszkańców Kutna, którzy sadzili róże w przestrzeni miasta w ramach akcji społecznej z 2013 roku pn. „I Ty posadź różę” do wzięcia udziału w konkursie.

Prosimy o przesłanie w terminie do 18 lipca 2014 roku  fotografii cyfrowych posadzonych przez siebie róż  na nasz adres mailowy poczta@tpzk.eu  lub poinformowanie nas o braku możliwości wykonania fotografii – podejdziemy i sami wykonamy zdjęcie. Images: r K.JPG 


Czekamy na Państwa w Dworku Modrzewiowym we wtoki 16.oo-19.oo, piątki 8.oo-11.oo.
Prosimy także o załączenie informacji, gdzie zostały posadzone róże, swojego imienia i nazwiska oraz kontaktu do siebie.

          

Nagrodą w  konkursie „Moje róże dla Kutna” będzie  zwiedzanie ogrodu różanego w Forst (wspólny wyjazd z młodzieżą, która brała udział w Grze Miejskiej)  przez  10 osób wyłonionych  przez  komisję konkursową. Bilety do ogrodu różanego ufundował  Prezydent Miasta Kutno.

W skład komisji konkursowej wchodzą: Andrzej Latos i   Marianna Cięgowska z TPZK, Krzysztof Byczkowski – hodowca róż, Weronika Lenarczyk z Kutnowskiego Domu Kultury  i  Dorota Bień z Urzędu Miasta w Kutnie.

Zwieńczeniem konkursu będzie  wystawa fotograficzna zatytułowana „Moje róże dla Kutna” usytuowana na Placu Piłsudskiego w Kutnie podczas „Święta Róży” we wrześniu 2014 roku.

 

 

 

 

 

Na fotografii róża Kutno  rosnąca w ogródku różanym w Dworku Modrzewiowym - podarowana nam przez Krzysztofa Byczkowskiego.

                                                                                                              „Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich”

 

 

 

znamy zwycięzców konkursu Moje róże dla Kutna


                           Images: FIO_MPiPS_logo2.jpg
Komisja konkursowa konkursu organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej podczas realizacji zadania publicznego zatytułowanego  „Kutno miasto róż – chcę tu być!”,  zleconego przez Ministerstwo  Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich,  w składzie: Andrzej Latos i   Marianna Cięgowska z TPZK,  Weronika Lenarczyk z Kutnowskiego Domu Kultury  i  Dorota Bień z Urzędu Miasta w Kutnie po przeanalizowaniu przesłanych do konkursu fotografii posadzonych i pielęgnowanych własnoręcznie róż w ramach akcji społecznej z 2013 roku pn. „I ty posadź różę” zdecydowała, że
 zwycięzcami  ogłoszonego konkursu są:

1.     Bronisław Marszewski

2.     Jerzy Siuda

3.     Rafał Czerniec

4.     Ewa Grząślewicz

5.     Zdzisław Pietrzykowski

6.     Stanisław Obszański

7.     Małgorzata Stępniak

8.     Renata Byczkowska

9.     Adam Wujkowski

10. Wacław Jaworski

11. Bożenna Gawin

12.  Andżelika Pawłowska

Images: konkurs 12.jpg Images: konkurs 5.JPG
         Images: konkurs 7.JPG Images: konkurs 3.JPG
         Images: konkurs 4.JPG Images: konkurs 11.JPG
          
     Images: konkurs 10.JPG Images: konkurs 8.JPG                    
   Images: konkurs 2.JPG Images: konkurs 6.JPG     
   Images: konkurs 9.JPG   Images: konkurs 1.JPG
Nagrodą w konkursie jest zwiedzanie ogrodu  różanego w Forst (Niemcy). Koszty zakupu biletów do ogrodu różanego sfinansował Prezydent Miasta Kutno, a koszty przejazdu i ubezpieczenia uczestników wycieczki finansowane są przez Ministerstwo  Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Wyjazd nastąpi w dniu 30 sierpnia 2014 roku.

                                                           Images: logo kutno.jpg  Images: logo KDK 2.jpg  Images: herb kutna.jpg
Zwieńczeniem konkursu będzie  wystawa fotograficzna zatytułowana „Moje róże dla Kutna” usytuowana na Placu Piłsudskiego w Kutnie podczas „Święta Róży” we wrześniu 2014 roku.  Wystawa  będzie prezentować fotografie róż rosnących w przestrzeni naszego miasta posadzone i pielęgnowane przez zwycięzców konkursu.

 

 Zadanie jest współfinansowane    ze środków  Ministerstwa  Pracy i Polityki Społecznej
 w ramach      Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


Copyright © 2009 - 2010 by Adam Brzęcki & Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej.

stat4u Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!