Nazwa użytkownika Hasło | Rejestracja | Zapomniane hasło
Drukuj
Zmniejsz tekst
Powiększ tekst
UTWLogo UTW


 

 

           

 

                 Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej powołało do życia Uniwersytet Trzeciego Wieku przy TPZK w dniu  23 sierpnia 2007r. Sekcja liczyła  ponad 300 słuchaczy, którzy spotykali się   na wykładach tematycznych (1-2 w miesiącu) oraz zajęciach odbywających się  przez pięć  dni w tygodniu w różnych sekcjach i grupach problemowych (lektoraty języka niemieckiego i angielskiego, zajęcia z psychologii, taniec, plastyka, informatyka, grupa teatralna, grupa literacka, gimnastyka usprawniająca, basen, joga, wycieczki kulturalno-turystyczne  - średnio 2 w miesiącu). Działalność sekcji  była  współfinansowana z budżetu  Powiatu Kutnowskiego  i Prezydenta Miasta Kutno.

  

                 Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej informuje, że Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kutnie przy TPZK  zakończył  działalność w ramach funkcjonowania w strukturach TPZK z dniem 31 grudnia 2015 roku.

                 Sekcja ta oddzieliła się i utworzyła  nowe stowarzyszenie pod nazwą  Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kutnie  - REGON: 362933790, NIP: 7752648888.  Nowe stowarzyszenie zostało zarejestrowane   w Krajowym Rejestrze Sądowym  w dniu 6.11.2015r., a z dniem 1 stycznia 2016 roku  Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kutnie  rozpoczęło swoją nową działalność.

                 Gratulujemy i życzymy samych sukcesów na nowej drodze działalności już usamodzielnionego stowarzyszenia!

                                                                                       Zarząd TPZK

         

 

 


Copyright © 2009 - 2010 by Adam Brzęcki & Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej.

stat4u Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!