26. tom „Kutnowskich Zeszytów Regionalnych” już jest!

Ukazał się 26. tom „Kutnowskich Zeszytów Regionalnych”. Uroczysta promocja, będąca punktem kulminacyjnym zadania publicznego wspartego ze środków Prezydenta Miasta Kutno i Powiatu Kutnowskiego, odbyła się 1 grudnia w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca, w partnerstwie z Kutnowskim Domem Kultury. Jest to ostatni z  naszych projektów, które wygrały otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2022 roku, ogłoszone przez Prezydenta Miasta Kutno i Zarząd Powiatu Kutnowskiego.

Artykuły do tegorocznego tomu pod redakcją Grażyny Baranowskiej nadesłało dwunastu Autorów z Kutna, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Żychlina i gminy Krzyżanów. Kronikę TPZK za rok 2021 spisała Elżbieta Żółtowska.

Na tegoroczną promocję przybyli przedstawiciele kutnowskich parlamentarzystów, władz samorządowych Kutna i instytucji kultury, członkowie TPZK oraz osoby zainteresowane wydarzeniem. Bohaterami wieczoru byli Autorzy, których wystąpienia stanowiły dopełnienie prezentacji multimedialnej przygotowanej przez Aleksandrę Szafrańską-Dolewską. Po części oficjalnej uczestnicy wydarzenia zasiedli do poczęstunku, a na koniec obdarowani zostali egzemplarzem książki. W najbliższym czasie trafi ona do bibliotek.

Grażyna Baranowska

Fot. Julita Szczepankiewicz

logo-tpzk.jpg
Zadzwoń do nas
+48 883 555 432
Napisz do nas
poczta@tpzk.eu
Przewiń do góry