W Domu Pomocy Społecznej przy ul. Oporowskiej 27 odbył się dzisiaj pierwszy koncert zespołu “Muza” w ramach zadania publicznego “Muzyka, radość, integracja”, wspartego finansowo przez Prezydenta Miasta Kutno. Było wszystko, jak w tytule: muzyka, radość i integracja w śpiewie i tańcu! Wszyscy wspaniale się bawili przy przebojach muzyki filmowej, szlagierach muzyki popularnej oraz piosenkach biesiadnych.
Dziękujemy Pensjonariuszom i Kadrze DPS-u za wspaniałą wspólną zabawę oraz gorące przyjęcie.
Dziękujemy Pani Oli Fabiniak-Kurowskiej za nadesłane materiały.






























