47. Święto Róży za nami

47. Święto Róży przeszło już do historii. Tak samo jak i w poprzednich edycjach aktywny udział brali w nim członkowie naszych sekcji – rękodzieła artystycznego, rzeźbiarskiej i malarskiej.

W ciągu trzech dni na jednym ze stoisk w Parku im. Traugutta czekały na Was panie z sekcji rękodzieła – Elżbieta Sarnicka i Małgorzata Żylińska – u których można było zaopatrzyć się w piękne ozdoby dla dzieci, dekoracje do domu, pamiątki okolicznościowe, biżuterię koralikową.

Z kolei stoiskach na Placu Wolności swoje piękne wyroby prezentowali Henryka Dybiec, Agnieszka Wilińska, Urszula Jędrzejczyk i Marzena Żandarowska oraz Jan Wasiak, u których można było nabyć przepiękne ozdoby dla domu, biżuterię, okolicznościowe karty i wyroby różnej maści wykonane na szydełku i wykute z metalu. Spotkać również można było tam panie i panów z sekcji rzeźbiarskiej – Dorotę Stanicką, Józefa Stańczyka, Józefa Marciniaka, Sławomira Suchodolskiego i Andrzeja Wojtczaka, malarskiej – Małgorzatę Szymańską i Ryszarda Narkiewicza.

 

 

logo-tpzk.jpg
Zadzwoń do nas
24 252 72 72
Napisz do nas
poczta@tpzk.eu
Przewiń do góry